Güneş Enerjili Ve Kumandalı Kişisel Park Bariyeri

Güneş Enerjili Ve Kumandalı Kişisel Park Bariyeri

  • Uzaktan Kumanda Algılama Mesafesi 30mt.
  • Darbelere Dayanıklı Çelik Boru
  • Uyarı Yazı Alanı
  • Güneş Enerjili Akü Şarj Unitesi
  • İki Ton Ağırlığına Dayanıklı Çelik Kapak
  • Darbe Durumunda Siren ile Sesli Uyarı
  • Suya Dayanıklı

   Transpark Kişisel Park Bariyeri, park yerinizin başka sürücüler tarafından kullanılmasını engellemek için geliştirilmiş bir üründür. 
Bu ürün sayesinde kişisel park alanınızın başka sürücüler tarafından kullanımı engellenir.

   Sürücü, aracından inmeden uzaktan kumanda ile Kişisel Park Bariyerini aktif ya da pasif hale getirebilir. Ürünün otomatik kullanımı için standart olarak iki adet kumanda bulunmaktadır. Ayrıca isteğe bağlı olarak, ilave kumandalar tanıtılabilir.  

   Transpark Kişisel Park Bariyeri güneş enerjilidir ve aynı zamanda elektrikle de şarj edilebilir. Kişisel Park Bariyeri tam şarjlı olarak, ortalama 250-300 açma-kapama yapabilir. 

   Park alanınızda aktif hale getirdiğiniz Kişisel Park Bariyeri, araçların üzerine gelerek uyguladığı ağırlık ile sinyal vererek yabancı sürücüleri sürekli ikaz etmekte, araçlarını bırakmalarını engellemektedir.

   Elle yapılabilecek bariyeri indirme (pasif hale getirme) durumunda, ürüne eklenmiş otomatik ihlal algılama sistemi devreye girerek ürün tekrar aktif hale gelmektedir. Bu özelliği ile park alanınız tamamen, sizin kullanımınıza tahsis edilmektedir.

   Ürünün kullanımı ve kurulumu oldukça basit olup, zemine üç adet çelik dübelle sabitlenerek kolay şekilde montajı yapılabilmektedir.

Ürünlerimizde uzakdogu menşeili mekanik ürün kullanılmamaktadır.

Vestibulum sit amet ligula eget nibh cursus bibendum et id eros. Nam congue, dui quis consectetur blandit, neque neque mattis diam, vitae egestas urna lectus eu turpis. In vitae commodo sem. Etiam vehicula sed ligula malesuada cursus. Cras augue elit, tempus at dignissim sed, egestas eget leo. Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere cubilia Curae; Nam mollis luctus nibh et bibendum. Morbi congue lectus nec congue congue. Nulla molestie feugiat quam ac sollicitudin. Nulla sed congue lectus. Donec blandit elit sit amet aliquet laoreet.

Boyutlar 460*495*410mm
Açık Yüksekllk 410mm
Kapalı Yükseklik 60mm
Ağırlık 8.2Kg
Açılma Kapanma Süresi 5sn-6sn
Çalışma Sıcaklığı -30~+65
Besleme Voltajı DC6V 12AH
Akü Şarj Zamanı 8-10 Saat
Tam Dolu Akü ile Çalışma Süresi 2-3 Ay

 

 

Ürün Kataloğu

Ürün kataloğunu indirmek için tıklayınız.

SON ÇALIŞMALARIMIZ

Devam eden ve tamamlanan çalışmalarımızı burdan takip edebilirsiniz.

Diğer Referanslarımız >>
Koçtaş Yenibosna ve Beylikdüzü AVM’leri
Kişisel Park Bariyeri
Yukarı